31351

 Karabük İzoçağ İzalasyon ve Yalıtım Sistemleri Su, ısı ve ses yalıtımı malzeme ve uygulamaları konusunda faaliyet gösteren, kaliteyi kendisine ilke edinmiş ve her aşamada daha ilerisine amaçlayan bir firmadır. Firmamız, İlk kuruluş aşamasından itibaren izolasyon alanında çağdaş teknolojinin olanaklarını; ülkemiz koşularında uyarlama, her malzemeyi kendi özelliklerine uygun ve doğru yerde kulanarak olağan dışı çözümler geliştirme ve uygulama alanında çalışmayı temel ilkesi olarak benimsemiştir. Firmamızın kısa ve uzun dönem başarısı; yapılan her iş, sorgulayıcı bir kalite yaklaşımı ile irdelenerek yapılan her işin ilk seferde her zaman ve her seferde doğru olarak yapılmasını sağlamak ile doğrudan orantılıdır. Uygulamanın, her aşamasında amaç; hataları düzeltmek değil, hata yapılmasını önleyerek sistem araç ve gereç, yöntem, bilgi, beceri ve sorumluluk ile çalışmaktır.
Firmamız, bünyesindeki uygulama elamanları, konusunda yetişkin iş deneyimi olan kişilerdir.
 
MİSYONUMUZ
Karabük İzoçağ İzalasyon ve Yalıtım Sistemleri Faaliyet gösterdiğimiz bütün alanlarda müşterilerimizle uzun dönemli iş birliği esasına dayanan, etik değerlerimize bağlı kalarak, kalite ve güvenden taviz vermeden çalışmak.
Piyasanın değişen ihtiyaçlarını nitelikli personel ve iş gücümüzün özverisiyle karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde temsil etmek.
Faaliyet bölgemizde kaliteli yapılaşmaya, yapı sektörünün gelişimine ve gelişmiş ülkeler standartında taahhüt işleri yapmaya, tüm imkanlarımızı adamak.
Şirket ortaklarına anlamlı karlar ve çalışanlara yüksek hayat standartı ve sürekli iş sağlamak. Teknik yapı malzemeleri ve özellikle yapı kimyasalları ticaretinde, teknik ve mühendislik hizmetleri, teknik malzemelerin uygulanmasında aranan, tercih edilen, gelişen itibarlı firma olmak.
İzoçağ İzolasyon Yalıtım Hizmetleri Karabük İzolasyon Yalıtım Su yalıtımı Ses Yalıtımı Isı Yalıtımı Çatı Kaplama Membran Kaplama Pvc Membran Poliureten Polyurea Isı Yalıtım Sistemleri Safranbolu Zongulndak Bartın Kastamonu Çankırı